Slovakia SVK  

rss

  • rss
Tlačové správy - Amway
Spoločnosť Amway zverejnila tržby za rok 2017

2018.02.16 - 

Amway, najväčšia spoločnosť priameho predaja na svete, oznámila tržby za rok 2017 vo výške 8,6 miliardy dolárov. Firme sa podarilo navýšiť predaj na kľúčových trhoch včítane Južnej Korei, Thajska, Ruska a Indie.

Obrat Amway v posledných rokoch klesal z rekordných 11,8 miliárd v roku 2013 postupne až na minuloročné hodnoty. Minuloročný pokles je za toto obdobie najnižší.

“Na našich výsledkoch sa podpísalo niekoľko faktorov, včítane nepriaznivého vývoja obchodu v Číne a kurzu amerického dolára,” hovorí prezident Amway Doug DeVos. “Očakávame, že v roku 2018 opäť naše tržby porastú a to práve vďaka stabilizácii na čínskom trhu,” dodáva.

Amway v súlade so súčasnými trendmi využíva pre predaj výrobkov najnovšie technológie. Napríklad v Číne sa predá až 70% výrobkov prostredníctvom mobilnej platformy.

Okrem toho môžu zákazníci a distribútori využívať celý rad mobilných aplikácií, ktoré im pomáhajú ako s predajom, tak aj s výberom konkrétnych produktov.

Väčšinu obratov Amway tvoria výrobky v oblasti doplnkov stravy, a to až polovicu celého portfólia. Druhú polovicu tvorí kozmetika, výrobky pre údržbu domácnosti, zariadenia na úpravu pitnej vody alebo čističky vzduchu.

Najväčšie obraty zaznamenala spoločnosť Amway v Číne, USA, Južnej Korei, Japonsku, Thajsku, Taiwane, Rusku, Malajzii a v Hongkongu.

Pridajte komentár

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia