Slovakia SVK  

rss

  • rss
Správy - Amway Ostatné
Nový SA8 Baby: Čistý, bezpečný a šetrný

2017.06.08 - 

Amway a jeho značka Amway HOME uvádza nový prací prostriedok AMWAY HOME™ SA8™ Baby Koncentrovaný tekutý prací prostriedok so zmäkčujúcim účinkom. Najnovší produkt z radu Amway Home obsahuje prírodné čistiace látky.

Šetrné a zároveň vysoko účinné zloženie odstraňujúce škvrny obsiahnuté v koncentrovanom tekutom pracom prostriedku SA8 Baby uľahčuje pranie rodinám s malými deťmi.

Popri ďalších účinných látkach obsahuje tiež výťažky z kokosu a fermentovaných zŕn, ktoré zaručujú čisté prádlo aj pri praní v studenej vode. Prostriedok je dermatologicky testovaný a je šetrný ako k citlivej detskej pokožke tak aj k životnému prostrediu. Už viac ako päťdesiat rokov je Amway skúseným vývojárom a dodávateľom domácich čistiacich prostriedkov. Nazbierané skúsenosti teraz vložili aj do tohto nového produktu

Prírodná čistiaca sila kokosu

Základom čistej a mäkkej bielizne pre vaše bábätko je zloženie troch aktívnych látok. Najprv sú to čistiace výťažky z kokosu, ktoré uvoľňujú nečistotu z vláken.

Ďalej nasledujú účinnosť zvyšujúce enzýmy, ktoré znižujú dobu pôsobenia a šetria tak energiu nutnú na čistenie. Časť enzýmov pôsobí na mliečne proteíny, enzýmy z fermentovaných zŕn pôsobia potom na škvrny od škrobu obsiahnutého napríklad v detských pokrmoch.

Treťou kľúčovou zložkou je kokosové mydlo (mastná kyselina), ktoré funguje ako zmäkčovadlo. Kokosové mydlo a modifikovaný glycerín naviac zabraňujú zrážaniu tekutého prostriedku pri praní v studenej vode.

Od studenej až po horúcu

AMWAY HOME™ SA8™ Baby koncentrovaný tekutý prací prostriedok so zmäkčujúcim účinkom pôsobí v rozmedzí 15 – 60 ° C, takže je vhodný pre pranie ako v studenej, tak aj v teplej vode. Odporúčaná teplota prania je však 30 – 40 ° C. Pre ručné pranie je potrebné použiť 5 ml prostriedku (1/4 viečka) na 10 litrov vody.

Rovnako ako všetky produkty spoločnosti Amway Home je aj tento prací prostriedok koncentrovaný a je tak až o jednu polovicu úspornejší ako nekoncentrované prostriedky.

Bezpečný pre deti

Bezpečnosť použitia prostriedku pre detskú bielizeň bola testovaná ako z dermatologického, tak aj z pediatrického hľadiska. V priebehu testovania sa u detí, ktoré nosili oblečenie prané v SA8 Baby neprejavila žiadna alergická kožná reakcia. Okrem toho nebol prací prostriedok testovaný na zvieratách a neobsahuje látky živočišného pôvodu. Vďaka zloženiu, ktoré je prirodzene rozložiteľné, bez farbív a bielidiel, je prostriedok šetrný k životnému prostrediu. Výrobok obsahuje systém BIOQUEST FORMULA, je teda koncentrovaný, biologicky odbúrateľný a dermatologicky testovaný.

Pridajte komentár

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia