Slovakia SVK  

rss

  • rss
Amway uvádza nový produkt od NUTRILITE: Čučoriedky s luteínom

2018.02.16 - 

Patríte medzi skupinu ľudí, ktorá v práci neustále hľadí do monitorov a po dlhom dni si k domácemu relaxu zapne televíziu? Určite teda poznáte nepríjemný pocit unavených a suchých očí. Napriek tomu, že zrak je len jedným z piatich zmyslov, považujeme ho za najdôležitejší. No i tak ho zaťažujeme množstvom škodlivých faktorov. Tie môžu spôsobovať nie len únavu, ktorá vedie až ku strate energie, sústredenia a zníženej produktivite, ale tiež ku stále sa zhoršujúcim problémom s videním.

Nepriaznivých vplyvov pre naše oči je celý rad. Ako sa im ale v dnešnej hektickej dobe brániť? Predpokladom zdravého zraku je rozmanitá a vyvážená strava, ktorá obsahuje dôležité živiny. Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) odporúča, aby sme jedli minimálne päť porcií ovocia a zeleniny denne. A to je pre mnohých problém. NUTRILITE od Amway preto prichádza na trh s novým produktom.

NUTRILITE Čučoriedky s luteínom sú špeciálnou kombináciou čučoriedok, luteínu a vitamínu A, ktorého bohatý obsah prírodných látok rastlinného pôvodu podporuje zdravie očí v každom veku. Prísady čučoriedky a luteín z aksamietnice sa pestujú na ekologických farmách NutriCert™. Značka Nutrilite kontroluje celý proces výroby od semiačka až po výživový doplnok a to bolo filozofiou NUTRILITE už viac ako 80 rokov.

Jednotlivé zložky pochádzajú z fariem  NutriCert™ a zaručujú, že je Bilberry with Lutein bez umelých farbív, sladidiel, príchutí a konzervačných látok.

Aké sú ich priaznivé účinky

Vaše oči sú oknom do sveta. Uistite sa, že vidíte všetko, čo je pre vás dôležité!

  • Obsahuje vitamín A, ktorý prispieva k zachovávaniu normálneho stavu zraku.
  • NUTRILITE Čučoriedky s luteínom obsahujú rastlinné výťažky ako čučoriedky a luteín z aksmamietnice, ktoré sú pestované na udržateľných NutriCertTM farmách. Ekologické metódy pestovania generujú odolnejšie, silnejšie rastliny s vyšším obsahom živín.
  • Značka Nutrilite kontroluje celý proces výroby od semiačka až po výživový doplnok, aby sme pre naše NUTRILITE výrobky zabezpečili tie najkvalitnejšie prísady.
  • Čučoriedky s luteínom, ako aj všetky NUTRILITE výrobky neobsahujú umelé sladidlá, farbivá, príchute ani konzervačné látky.
  • Jednoduché a pohodlné použitie. Stačia len dve tablety denne.

Prečo by sa vám hodili

Nové zloženie znižuje ideálnu dennú dávku len na dve tablety pre zvýšený pocit pohodlia a ponúka jednoduchú a efektívnu podporu vyplnením nedostatkov živín vo vašej strave. NUTRILITE Čučoriedka s luteínom je bohatá na rastlinné výťažky ako čučoriedky a luteín z aksamietnice, ktoré sa pestujú pomocou metód trvalo udržateľného poľnohospodárstva. Trvalo udržateľné poľnohospodárstvo vyvára silnejšie, odolnejšie rastliny s vyššou nutričnou hodnotou. Okrem toho, tablety majú oválny tvar, ktorý umožňuje ich jednoduché prehltnutie spolu s novým zložením, v ktorom môžete vidieť kľúčové rastlinné zložky:

  • Luteín z aksamietnice je zastúpený pomarančovým popraškom.
  • Výťažok z čučoriedky sa nachádza v tmavšom odtieni tablety.

Pridajte komentár

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia